V prvih dneh meseca, smo pustne šeme preganjale zimo in, ko smo že mislili, da se je dokončno poslovila in smo že skoraj pospravili debele plašče v omare, uživali v skoraj preveč toplih dneh, nam je marec natrosil snega.  V naslednjem trenutku je padal dež in zaledenela avtomobilska stekla, so nam spet delala preglavice.

Vremensko pester je bil marec in prav takšno je bilo tudi dogajanje v  naši enoti.

Razveselili smo se toplih dni in se odpravili v gozd iskat prve znanilce pomladi.

Na Gregorjevo smo izdelovali ptičke iz naravnih materialov, ti pa so na ogled na drevju našega vrta.

Udeležili smo se otroške otvoritve Jožefovega sejma in se zibali ob ritmih kantavtorja Fajka ter plesni animaciji Mojce Svetina.

Člani pevsko-dramske skupine Drobižki so se odzvali na vabilo Zavoda za šport Jesenice in  z odrsko postavitvijo Bod moja nastopili na popoldanski otvoritvi sejma.

Obiskala nas je Muca Copatarica in nas popeljala v čaroben svet ene najlepših in najbolj priljubljenih pravljic izpod peresa Ele Peroci.

Materinski dan-dan posvečen izkazovanju pozornosti, hvaležnosti in priznanju materam za njihovo poslanstvo smo počastili v Gledališču Tone Čufar, z prireditvijo Ta roža je zate, na kateri so sodelovali prav vsi otroci enote.